Gostyńskie Towarzystwo Sportowe CITIUS; ul. Strzelecka 27, 63-800 Gostyń

504017523 gts.citius@op.pl

NASZA DYCHA 2017 zakończona

NASZA DYCHA 2017 zakończona.
Z napływających informacji wynika, że impreza była udana.
Z tego tytułu pragniemy podziękować wszystkim, którzy zaangażowali swoje siły i środki w celu sprawnego przeprowadzenia naszego biegu.
W głównej mierze dziękujemy gminie Gostyń za wsparcie finansowe  oraz jednostkom budżetowym – Ośrodkowi Sportu i Rekreacji, Zakładowi Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz GOK Hutnik – za wsparcie organizacyjne.
Dziękujemy również: powiatowi gostyńskiemu, Hucie Szkła Ardgah Glass, Bankowi Spółdzielczemu z Gostynia za wsparcie finansowe oraz Spółdzielni Mleczarskiej z Gostynia, firmie Kawon, Drogeriom Vica,  firmie Toral, ZM Konarczak, Piekarni Jesiak, firmie Jan-Mar, Design24 za wsparcie organizacyjnie i produktowe.
Gorąco dziękujemy wszystkim WOLONTARIUSZOM,  szczególnie z biura zawodów i zabezpieczenia technicznego oraz pilnującym trasy biegu.
Dziękujemy służbom, szczególnie Druhom z OSP Pudliszki, Policjantom z komendy powiatowej, Ratownikom z gostyńskiej grupie WOPR oraz służbom medycznym.
Bez WAS WSZYSTKICH nasza impreza nigdy by się nie udała.
Dziękujemy również Kibicom za gromkie okrzyki i dające sił oklaski.
Wreszcie dziękujemy Biegaczom, za to że tak licznie wstawili się na starcie i chcieli odwiedzić naszą gostyńską ziemię. Gratulacje.
Zapraszamy za rok, aby wspólnie stworzyć kolejną – już 5. NASZĄ DYCHĘ.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *